قزوین، خیابان نوروزیان، حکمت 58
rfarhangschool@gmail.com
028-33677020

کادر مجرب

استفاده از همکاران با تجربه و خلاق با سابقه ی تدریس موفق در سطح مدارس غیردولتی استان

آموش فوق برنامه

شامل کلاس های فوق برنامه ی اصلی و کلاس های داوطلبانه

کتابخانه و آزمایشگاه

استفاده از به روزترین وسایل آزمایشگاهی و کارگاهی

گواهی ها

با مجوز رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین

به دبستان و پیش‌دبستانی رشد فرهنگ خوش آمدید

با تاییدات خداوند متعال، دبستان غیردولتی رشد فرهنگ با مجوز رسمی شماره‌ی 460169383 تاسیس و از سال تحصیلی 1400-1399 پذیرای نوباوگان عزیز از پیش‌دبستانی تا پایه‌ی ششم ابتدایی می باشد.

مطالعه ی بیشتر

چرا رشد فرهنگ؟

دبستان و پیش‌دبستانی رشد فرهنگ، با استفاده از معلمان با تجربه و موفق استان و با پشتیبانی علمی و آموزشی اساتید دانشگاه فرهنگیان استان قزوین و با امکانات مشروحه‌ی زیر، بهترین فرصت تربیت فرزندان استان را فراهم نموده است.

امنیت در اولویت

دبستان و پیش‌دبستانی رشد فرهنگ، در زمینی با کاربری آموزشی و زیرنظر اداره‌ی کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان، با رعایت تمامی استانداردهای مورد تایید آن اداره‌ی کل بنا شده است. وسعت کلاس، نور کافی، سرمایش و گرمایش مناسب، ارتفاع پله‌ها و تعدد سرویس‌های بهداشتی در طبقات، از جمله‌ی مزایای این دبستان است.

کلاس‌های استاندارد

هر طبقه دارای سه کلاس با مساحت حداقل 40 مترمربع، مجهز به تجهیزات هوشمند، کمد اختصاصی وسایل برای دانش‌آموزان، و میز و صندلی تک نفره ی استاندارد، مناسب ارگونومی بدن دانش‌آموزان می باشد و امکان رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی نیز وجود دارد.

آموزگاران مجرب

استفاده از موفق ترین همکاران آموزشی و پرورشی زیرنظر و آموزش مستمر اساتید دانشگاه فرهنگیان، عهده دار امر تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم است.

فضای آموزشی بزرگ

بیش از 1000 مترمربع فضای آموزشی استاندارد، شامل کلاس های درس، کتابخانه، نمازخانه، آزمایشگاه، سالن اجتماعات و 300 مترمربع، سالن ورزشی با امکانات لازم شاکله‌ی این ساختمان آموزشی را تشکیل می‌دهد.

کلاس‌های خلاقانه

اضافه بر برنامه های آموزشی مصوب وزارت آموزش و پرورش، آموزش‌های فوق برنامه اصلی و اختیاری، شامل هنر و خلاقیت، لگو، زبان انگلیسی، پژوهش و مهارت، چرتکه، کامپیوتر، هنر نمایش، روباتیک و فعالیت‌های ورزشی طی هفته ارائه می گردد.

امکانات تفریحی

شرکت در کلاس‌های فوق برنامه و بازی‌های آموزشی و دست‌ورزی و استفاده از فضای ورزشی وسیع لحظات خوشی را برای دانش‌آموزان فراهم خواهد کرد.

کلاس‌های پاکیزه با رعایت اصول بهداشتی

دبستان رشد فرهنگ با داشتن کلاس های بزرگ با تهویه ی مناسب و همچنین با کنترل مکرر رعایت پروتکل های بهداشتی فضای امنی را برای دانش آموزان عزیز ایجاد می نماید.

کادر آموزشی

جناب آقای صنعتکار

مدیر مدرسه پسرانه

سرکار خانم قزوینی

مدیر مدرسه دخترانه

خانم تخت کش ها

معلم پایه اول

خانم کشاورزی

معلم پایه اول

خانم مهدی پور

معلم پایه پنجم

خانم رجبی

معلم پایه دوم

خانم مهدی پور

معلم پایه چهارم

خانم تندکی

مربی پیش دبستانی

خانم مهدی پور

معلم پایه دوم

خانم‌ یولچی خانی

مربی پیش دبستانی

خانم‌ عزیز محمدی

مدرس قرآن کریم

آقای دکتر شهسواری

روان‌شناس و مشاور

پرسش‌های خود را مطرح کنید.

کلاس‌های فوق‌برنامه

کلاس های فوق برنامه دبستان رشد فرهنگ قزوین
کلاس های فوق برنامه دبستان رشد فرهنگ قزوین
کلاس های فوق برنامه دبستان رشد فرهنگ قزوین
کلاس های فوق برنامه دبستان رشد فرهنگ قزوین

اخبار اخیر

تازه ترین اخبار رشد فرهنگ را از اینجا دنبال کنید.

1401/10/17

اطلاعیه برگزاری کلاس‌ دوره ضمن خدمت بخوانیم و بنویسیم؛ پایه دوم

به اطلاع می رساند دوره ضمن خدمت فارسی بخوانیم و بنویسیم پایه دوم از روز پنج شنبه تاریخ 1401/10/22 در مکان موسسه فناوران رشد فرهنگ با مشخصات زیر برگزاری می شود . فراگیرانی که موفق به ثبت‌نام نشده اند میتوانند برای ثبت نام وکسب اطلاع بیشتر به سایت دبستان رشد فرهنگ مراجعه نمایند یا با شماره تلفن 33677020 تماس بگیرند: لینک ثبت نام در دوره ضمن خدمت مشخصات دوره : روش تد ...

1401/10/07

برگزاری کلاس‌ ضمن خدمت بخوانیم و بنویسیم؛ پایه اول

به اطلاع ثبت نام کنندگان‌ دوره‌ی‌‌ آموزش ضمن خدمت بخوانیم و بنویسیم می‌رساند: کلاس همکاران پایه‌ی اول ابتدایی روز پنجشنبه مورخ 8/10/1401 از ساعت 8 صبح در محل دبستان رشد فرهنگ واقع در خیابان نوروزیان کوچه حکمت 58 برگزار شد. شما را دعوت می کنیم به مشاهده تصاویر و ویدیوهای این دوره: ضمنا زمان برگزاری کلاس پایه‌های دیگر متعاقبا در همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. شرکت فناوران رشد فرهنگ

1401/09/18

اطلاعیه برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت بخوانیم و بنویسیم

موسسه فناوران رشد فرهنگ مجری برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت فرهنگیان استان قزوین، در نظر دارد برای ارتقای سطح علمی معلمان محترم پایه های ابتدایی و آشنایی آنان با رویکرد های جدید فرایند یاددهی و یادگیری اقدام به برگزاری دوره‌ آموزشی با مشخصات زیرنموده است. فراگیران میتوانند برای ثبت نام وکسب اطلاع بیشتر به سایت رشد فرهنگ مراجعه نمایند یا با شماره تلفن 33677020 تماس بگیرند. مشخصات دو ...